Ostatnio Centrum Zrównoważonego Rozwoju UG w ramach programu Erasmus+ gościło dr Censu Caruana, specjalistę i autora wielu publikacji z zakresu zrównoważonego rozwoju, wykładowcę w Centrum Edukacji i Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym na Wydziale Edukacji Uniwersytetu Maltańskiego.

Program wizyty dr Censu Caruana był zaplanowany na trzy dni. We wtorek, 17 maja 2022 roku nasz gość wygłosił wykład dla młodzieży „ESD and Youth” w siedzibie Centrum Zrównoważonego Rozwoju. Następnego dnia uczestniczył w spotkaniu z nauczycielami w ramach Konferencji Szkoła Zrównoważonego Rozwoju w Europejskim Centrum Solidarności. Z kolei w czwartek, 19.05.2022 r. dr Censu Caruana wygłosił wykład Education for sustainable development for adults, youth and community, który został nagrany w formie wideo. Zapraszamy do oglądania już za kilka dni!

Centre for Environmental Education & Research, University of Malta