Serdecznie zapraszamy przedstawicieli parków naukowo-technicznych i przemysłowych oraz firm zlokalizowanych w tych parkach na szkolenie i warsztaty pt. „Jak wykorzystać szansę związaną z gospodarką obiegu zamkniętego (GOZ) w parkach naukowych, technologicznych i przemysłowych”. Spotkanie, będące częścią projektu CIR-CO-WAY poświęconego współpracy polsko – norweskiej w obszarze zielonej transformacji i budowaniu potencjału polskich parków w obszarze GOZ, odbędzie się dnia 21.05.2024 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni (Aleja Zwycięstwa 96/98). Organizatorami wydarzenia są Centrum Zrównoważonego Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, Agencja Rozwoju Pomorza SA oraz Skogmo Industripark z Norwegii.

Spotkanie realizowane w ramach projektu „CIR-CO-WAY – Polish-Norwegian way to the circular cooperation in industrial, science and technology parks” dofiansowanego z Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

Jak wykorzystać szansę związaną z gospodarką obiegu zamkniętego (GOZ) w parkach naukowych, technologicznych i przemysłowych – spotkanie i warsztaty 21 maja