Zapraszamy studentów do wzięcia udziału w rekrutacji firmy RWE – jednego z największych inwestorów branży offshore wind na świecie. Istnieje możliwość podjęcia płatnego zatrudnienia na trzech stanowiskach:

Staż w RWE, firmie o znaczącej pozycji międzynarodowej, to szansa na zdobycie unikatowego doświadczenia w sektorze morskiej energetyki wiatrowej, możliwość wymiany wiedzy oraz uczestniczenia w warsztatach i spotkaniach grup roboczych. Otwiera to perspektywę na zapoznanie się z wielopłaszczyznową macierzą inwestycji oraz wymianę wiedzy pomiędzy międzynarodowymi zespołami RWE Renewables.

Oferta skierowana jest do studentów ostatnich lat, którzy biegle posługują się językiem angielskim. Pozostałe wymagania są zależne od konkretnej oferty stażu i można je poznać klikając w powyższe linki.

Termin naboru kandydatów upływa w dniu 31 marca 2022 r.