30 listopada dr Judyta Borchet poprowadziła inspirujące warsztaty “Rozpracuj to! – autoprezentacja” dla osób z doświadczeniem uchodźczym.

Oto co udało nam się osiągnąć:

  • Nauka tworzenia wyjątkowych CV Przekazaliśmy uczestnikom praktyczne umiejętności przygotowywania CV, tak aby wyróżnić się na tle konkurencji
  • Media społecznościowe  Odkryliśmy tajniki skutecznego wykorzystywania mediów społecznościowych do budowania profesjonalnego wizerunku i poszukiwania pracy.
  • Sekrety udanej rozmowy kwalifikacyjnej Uczestnicy zdobyli wiedzę na temat skutecznych technik i strategii, które znacząco podnoszą szanse na sukces podczas rozmowów kwalifikacyjnych

Podziękowania:

Dziękujemy mgr Bartosz Duraj za organizację wydarzenia oraz uczestnikom za ich wkład i zaangażowanie. Wasza energia sprawia, że każde nasze spotkanie jest wyjątkowe!

Do zobaczenia na kolejnych warsztatach!

* Pilotaż realizowany jest w ramach projektu reSEArch EU, tj. „reinforce SustainablE Actions, resilience, cooperation and harmonisation across and by the SEA-EU Alliance” wdrażanego przez konsorcjum Uniwersytetu Europejskiego SEA-EU i finansowanego przez program Horyzont2020.