Centrum Zrównoważonego Rozwoju oraz Biuro Projektów Naukowych zaprasza 21 stycznia 2022r. w godzinach 11.30-13.00 do sali nr 37 przy ul. Bażyńskiego 1a (lub online) na warsztaty dla młodych badaczy p.t. Zaprojektuj badania SDG w UG.

Warsztaty będą współprowadzone przez osoby, które mają doświadczenie projektowe, m.in.:  menedżerów projektów badawczych i prac rozwojowych; przedstawicieli administracji UG zaangażowanych w proces składania i realizacji; ekspertów oceniających projekty oraz  kierowników i wykonawców projektów już zrealizowanych.

Podczas pierwszego spotkania 21 stycznia będziemy rozmawiać na temat tego jak rozpocząć budowanie kompetencji w zakresie projektów naukowych z udziałem p. Agnieszki Ożóg – Dyrektor Biura Projektów naukowych UG oraz p. Jolanty Mrozek – specjalisty ds. projektów WNS UG.

Odpowiemy na następujące pytania:

• Gdzie szukać informacji o krajowych i międzynarodowych źródłach finansowania projektów naukowych?
  • Co to jest statystyka sukcesu projektów naukowych?
  • Na czym polega proces składania aplikacji konkursowej na etapie wewnątrzuczelnianym i gdzie szukać wsparcia w przygotowaniu wniosków aplikacyjnych?
  • Co to są generatory wniosków?

Harmonogram i tematyka kolejnych warsztatów zostanie zaprezentowana pod koniec szkolenia.

Zapraszamy serdecznie!