Wiosna w Akademickim Centrum Wsparcia Psychologicznego to nowe spotkania i warsztaty!

Cykl warsztatów: Wspieraj siebie w procesie zmiany

Doświadczasz trudności w obliczu zmian? Zapraszamy Cię na warsztaty grupowe skierowane do osób studiujących jak i realizujących doktorat na Uniwersytecie Gdańskim
Chcesz lepiej poznać siebie i zmiany, w których jesteś?
Może szukasz ćwiczeń i strategii przydatnych w radzeniu sobie w nowych sytuacjach?
O czym będziemy rozmawiać?
  • o naszych zachowaniach, myślach i emocjach w nowych sytuacjach
  • o radzeniu sobie w zmianach (małych i dużych)
  • o pomocy samej/samemu sobie
Chcemy, żeby była to bezpieczna przestrzeń, w której każdy znajdzie kawałek praktycznej wiedzy dla siebie i będzie mógł podzielić się własnymi przemyśleniami z innymi.
Kiedy: 18.04. i 25.05. (czwartki) godz. 17:00-19:00 – zapisujesz się od razu na dwa spotkania!
Gdzie: Centrum Zrównoważonego Rozwoju UG – budynek WNS (ul. Bażyńskiego 4) – sala D209
Prowadzące: studentki V roku psychologii: Aleksandra Stube i Weronika Sztukowska
Zapisy: obowiązuje limit – 15 osób; https://forms.office.com/e/kKWgyp4TUz
Zobacz plakat:

Spotkanie otwarte: O Neuroróżnorodności z Neuroróżnorodnymi

Zapraszamy na spotkanie otwarte – rozmowę z Alicją Pomian – osobą rozwijającą się w spektrum autyzmu, studiującą pracę socjalną, pedagogiem specjalnym i trenerem pracy oraz Anną Skupińską – studentką ostatniego roku psychologii, zawodowo zajmującą się wspieraniem i terapią neuroróżnorodności. Wspólnie opowiedzą m.in. o swoich doświadczeniach w obszarze diagnozy i wyzwaniach codzienności.
Całość poprowadzi psycholożka Agata Rudnik (Akademickie Centrum Wsparcia Psychologicznego UG).
Kiedy: 25.04. (czwartek) w godz. 18:00-19
Gdzie: aula S205, Wydział Nauk Społecznych UG