Zadbaj o lepszą kondycję i dobre samopoczucie, dołączając do wspólnych ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Pracownicy Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu UG po raz kolejny poprowadzą cykliczne otwarte zajęcia sportowe. Masz ochotę na stretching, trening wzmacniający, jogę, a może chcesz rozpocząć przygodę z nordic walking? Po prostu dołącz do nas!

Zajęcia są bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych. Zachęcamy nie tylko pracowników i studentów do zrobienia aktywnej przerwy w ciągu dnia, ale i mieszkańców Gdańska, aby ćwiczyli razem z nami. Zabierzcie ze sobą tylko karimatę do ćwiczeń, wygodny strój i dobry humor!

• W poniedziałki (start 6 maja o godz. 13:00) zapraszamy na treningi Nordic Walking z mgr Agnieszką Heimrath. Zbiórka przy Wydziale Prawa i Administracji UG.
  • W środy (start 8 maja o godz. 11:15) zapraszamy na trening wzmacniającym z mgr Anną Soszyńską. Zbiórka przy Siłowni Zewnętrznej przy kortach tenisowych obok Starego Rektoratu UG.
  • W piątki (start 10 maja o godz. 9:00) zapraszamy na zajęcia z Jogi z mgr Katarzyną Wyborską. Zbiórka na Kampusie UG, trawnik przy Bibliotece – koło napisu „I love UG”.

Szczegóły i terminy tutaj.