We wtorek (04.10.2022 r.) mieliśmy przyjemność poznać się z nowymi studentami Wydziału Nauk Społecznych oraz spotkać żaków ze starszych roczników podczas Studenckiego Otwarcia Roku Akademickiego.

Dzięki wydarzeniu zorganizowanemu przez Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej na rotundzie WNS studenci mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat działalności poszczególnych jednostek Uniwersytetu Gdańskiego oraz wziąć udział w charytatywnym kiermaszu książek.

Podczas prelekcji dra Barbara Kijewska, Prodziekan ds. Studenckich WNS i Krzysztof Szczepaniak, Dyrektor Centrum Zrównoważonego Rozwoju UG opowiadali studentom o działalności i misji CZRUG oraz ofercie staży i warsztatów. Informacji udzielaliśmy też na bieżąco przy naszym stoisku.

Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy do nowej siedziby Centrum. Znajdziecie nas na Wydziale Nauk Społecznych w pokoju D208 (dawne LO). Zapraszamy!

Fot. Łukasz Bień, Szymon Gronowski