Lato temu w Brzeźnie! Już w sobotę, 25 czerwca 2022 r. razem z Centrum Hewelianum przywitamy wakacje podczas pikniku rodzinnego w Domu Zdrojowym. Organizatorzy przygotowali program bogaty w atrakcje dla najmłodszych oraz ich opiekunów. Poznamy historię Brzeźna, będą konkursy, dużo muzyki, a nawet treningi tai chi. Przede wszystkim jednak będzie dobra zabawa w rodzinnej atmosferze. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Hevelianum.

Swoje stoisko przed Domem Zdrojowym będzie również miało Centrum Zrównoważonego Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego. Dla uczestników pikniku przygotowaliśmy kilka niespodzianek oraz informacji o Celach Zrównoważonego Rozwoju w tym o celu 13 – działania w dziedzinie klimatu. Zapraszamy!

Wydarzenie odbędzie się w Domu Zdrojowym, otwartym na nowo po rewitalizacji w 2021 r. XIX-wieczny kurhaus, obecnie filia Centrum Hewelianum, jest miejscem ekologicznej edukacji dla dzieci i młodzieży. Stoisko CZRUG będzie otwarte od 12:00 do 18:00.

Data: 25 czerwca 2022 r. (sobota)

Godzina: 12:00 – 21:00 (całe wydarzenie); 12:00 – 18:00 (stoisko CZR UG)

Miejsce: Dom Zdrojowy, ul. Zdrojowa 2