Szanowni Studenci, zapraszamy na staż w Centrum Zrównoważonego Rozwoju w nowym roku akademickim 2022/23. Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z Zasadami praktyk w ramach Programu stażowego CZRUG.

OPINIE O STAŻACH

Realizacja praktyk w Centrum była bardzo pouczająca. Dzięki Centrum bardziej zainteresowałam się problematyką zrównoważonego rozwoju, a udział w warsztatach w wielokulturowym gronie pozwolił mi poznać różne perspektywy i doświadczenia moich rówieśników z wielu stron Europy i świata. Warsztaty dotyczące analizy danych zastanych i analizy tematycznej wywiadów pomogły mi rozwijać moje kompetencje badawcze, niezbędne w pracy początkującego socjologa. Zadania, które wykonywałam w czasie praktyk również przyczyniły się do zdobycia nowych doświadczeń i trenowania moich umiejętności. Jako stażyści, zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie i pomoc koordynatorek Centrum.

Agnieszka, Studentka

Udział w praktykach uważam za jak najbardziej udany, dzięki analizie Think Tanków i zapoznaniu się z dwoma wywiadami dowiedziałem się dużo o idei zrównoważonego rozwoju […] nauczyłem się technik prowadzenia wywiadu oraz jego analizy tematycznej, które z pewnością wykorzystam w przyszłości

Mateusz, Student

Kadra pracująca w Centrum pozwoliła każdemu praktykantowi zaangażować się w zadania pozwalające wykorzystać zdobyte w toku studiowania umiejętności. Za szczególnie wartościowy uważam fakt, iż została udostępniona również możliwość rozbudowania posiadanych umiejętności.

Joachim, Student

Poznaj zasady praktyk i zobacz co zapewniamy stażystom

Sprawdź informacje dla poszukujących praktyk.

Kliknij po więcej informacji