Uppsala Universytet oraz Politechnika Poznańska zapraszają na konferencję “Changed circumstances and new threats for sustainability in the Baltic Sea Region”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i otwarty dla studentów studiów licencjackich i magisterskich wszystkich uczelni zrzeszonych w Baltic University Programme (BUP). Obowiązuje rekrutacja – do udziału zostanie zakwalifikowanych 90 osób.

Wydarzenie ma na celu rozwijanie wiedzy studentów w zakresie komunikowania interdyscyplinarnego i międzykulturowego. Jednym z  tematów konferencji będzie także wojna w Ukrainie i jej implikacje, m.in. z perspektywy Europy.

Konferencja odbędzie się w dniach 15-18 kwietnia 2024 roku na Politechnice Poznańskiej. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25 lutego 2024 r. Zakwalifikowani studenci będą mieli zapewnione zakwaterowanie (w przypadku osób spoza Poznania) oraz wyżywienie.

Więcej informacji na temat Konferencji, program oraz link do formularza rejestracyjnego:

BUP Student Conference 2024 – The Baltic University Programme – Uppsala University, Sweden (uu.se)