W środę, 12 licpa 2023 r. Centrum Zrównoważonego Rozwoju gościło uczniów Centrum Języków Obcych “TellMore”, którzy w ramach półkolonii uczestniczyli w zorganizowanych przez CZRUG zajęciach na temat celów zrównoważonego rozwoju.

Spotkanie poprowadził dr Włodzimierz Golus z Centrum Monitoringu i Ochrony Wód Uniwersytetu Gdańskiego.

To już kolejne warsztaty dla dzieci i młodzieży, które zorganizowało Centrum w ramach programu Edukacja na rzecz zrównoważonego rozwoju. Cieszymy się, że młode pokolenie tak żywo interesuje się zmianami klimatu i ideą zrównoważonego rozwoju.

Tak wyglądały poprzednie warsztaty organizowane przez CZRUG:

CZRUG zrealizowało warsztaty SDG dla X LO w Gdańsku – Centrum Zrównoważonego Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego (CZRUG)

Warsztaty CZRUG dla Amerykańskiej Szkoły Podstawowej w Gdyni – Centrum Zrównoważonego Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego (CZRUG)