2. edukacyjne targi kariery

Innowacyjne kierunki rozwoju kariery zawodowej dla uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów.

EDU OFFSHORE WIND 2024 to jedyne w skali kraju wydarzenie, które przybliża rozwojowy rynek pracy w zielonej energetyce w Polsce.

2. edycja EDU OFFSHORE WIND to 100 wystawców z innowacyjnej branży zielonej energetyki i ponad 8000 młodych ludzi odwiedzających targi.

Młodzież szkolna już bierze udział w kontynuacji programu edukacyjnego, podczas którego przygotowujemy ich do wydarzenia finałowego na hali AmberExpo w Gdańsku.

22 lutego 2024, Dziedziniec Heweliusza Politechniki Gdańskiej

Konferencja Urban Transformation in Digital Age to spotkanie umożliwiające wymianę wiedzy i doświadczeń między różnymi interesariuszami – ekspertami, urzędnikami i przedstawicielami biznesu. Wydarzenie będzie składało się z dwóch bloków tematycznych. Pierwszy blok stanowi podsumowanie projektu Greencoin – pilotażu lokalnej waluty dla Gdańska. Członkowie międzynarodowego zespołu kierowanego przez Kacpra Radziszewskiego opowiedzą o różnych aspektach rozwoju technologii przeznaczonej dla mieszkańców miast. Zostaną poruszone kwestie technologiczne, społeczne, środowiskowe, a Max Rykaczewski z Centrum Nauki Experyment w Gdyni opowie o budowaniu lokalnego partnerstwa na rzecz klimatu.

Start III edycji SP Edukacja na rzecz zrównoważonego rozwoju: morska energetyka wiatrowa

Marzec 2024, Uniwersytet Gdański

Uniwersytet Gdański uruchamia trzecią edycję studiów podyplomowych Edukacja na rzecz zrównoważonego rozwoju: morska energetyka wiatrowa, które są organizowane przez Centrum Zrównoważonego Rozwoju UG i Centrum Badań nad Gospodarką Morską UG. To studia z dużym potencjałem, kształcące kadry dla jednego z najszybciej rozwijających się sektorów energetycznych w Polsce, w Europie i na świecie.

Więcej informacji:

Edukacja na rzecz zrównoważonego rozwoju: morska energetyka wiatrowa – Studia podyplomowe – Centrum Zrównoważonego Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego (CZRUG)